18 USC 2257 Statement

sikishub.com, web sitesinde (sikishub.com) bulunan içeriğin herhangi birinin veya tamamının üreticisi (birincil veya ikincil) değildir. Bu sitede bulunan her türlü içerik için 18 USC 2257’ye göre kayıtlarla ilgili olarak, lütfen talebinizi içeriğin üretildiği siteye yönlendirin. sikishub.com, çeşitli yetişkin içeriğinin yüklenmesine, paylaşılmasına ve genel olarak görüntülenmesine izin veren bir video paylaşım sitesidir ve sikishub.com, uygunluğu doğrulamak için elinden gelenin en iyisini yaparken, %100 doğru olmayabilir. sikishub.com, uygunluğu sağlamak için aşağıdaki prosedürlere uyar:
  1. Video yüklemek için tüm kullanıcıların 18 yaşında olması gerekir.
  2. Yükleme sırasında kullanıcı içeriği doğrulamalıdır; 18 yaşında olduğundan emin olun; içerikteki modellerin kayıtlarını tuttuğunu ve 18 yaşından büyük olduğunu onaylar.
İçeriğin kaynak sitesini bulma konusunda daha fazla yardım ve/veya bilgi için lütfen Destek Formu aracılığıyla sikishub.com uyumluluğu ile iletişime geçin . sikishub.com, içeriğin uygunsuz olarak işaretlenmesine izin verir. Herhangi bir içeriğin yasa dışı, yasa dışı, taciz edici, zararlı, saldırgan veya diğer çeşitli nedenlerle işaretlenmesi durumunda, sikishub.com bu içeriği gecikmeksizin siteden kaldıracaktır. Bu tür içeriklerle karşılaşan sikishub.com kullanıcılarının, her videonun altında bulunan ‘uygunsuz olarak işaretle’ bağlantısını tıklayarak bu içeriği uygunsuz olarak işaretlemeleri istenmektedir.